Publications Office of the EU
Francuska-Toulouse: Radovi ugradnje dizala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Toulouse: Radovi ugradnje dizala

  • Objavljeno
    25/04/2022
  • Rok
    23/05/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
université Toulouse 1 Sciences Sociale
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Poslovni sektor (glavni CPV)
45313100 Radovi ugradnje dizala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
83,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2021-24²
Opis

la présente consultation fait suite à la déclaration sans suite du lot 19 du marché initial 2021-24. Le présent marché a pour objet des travaux pour la construction d'un bâtiment universitaire de 5.800m² SP. L'Opération comprend la construction d'un Gymnase de Type C (26 x 44 x 9 m), tribune mobile de 200 places, mur d'escalade, salle de cardio-training et locaux annexes, 1 amphithéâtre colloque de 300 places, 2 amphithéâtres d'enseignement de 350 places, 2 salles de TD de 100 places, le service de la Médecine préventive universitaire, le service de la Médecine du Travail. Lot 19 Appareils élévateurs

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_4lebVWN8Xk
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
83,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.