Publications Office of the EU
Njemačka-Heppenheim: Arhitektonske i srodne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Heppenheim: Arhitektonske i srodne usluge

  • Objavljeno
    04/02/2014
  • Rok
    04/03/2014
  • Dodijeljeno
    13/06/2014
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Kreiskrankenhaus Bergstraße gemeinnützige GmbH, eine Einrichtung des Universitätsklinikums Heidelberg
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE715 Bergstraße
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71200000 Arhitektonske i srodne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
26,500,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
001 2014
Opis

Gegenstand des Auftrags sind die Grundleistungen nach HOAI § 34 Architektenleistungen Objektplanung für Gebäude und Innenräume, Leistungsphasen 1-2 für die Gesamtsanierung des Krankenhausgebäudes Bauabschnitte 1 bis 3, Leistungsphasen 3 - 9 für den Bauabschnitt 1. Es ist eine stufenweise Beauftragung der Bauabschnitte vorgesehen.
Es handelt sich um eine Fördermaßnahme des Landes Hessen, der Förderantrag für den Bauabschnitt 1 soll Mitte des Jahres 2014 gestellt werden.
Der Bauherr beabsichtigt die Generalsanierung des bestehenden Krankenhausgebäudes gemäß der genehmigten Zielplanung in Bauabschnitten mit Anbauten und Umbaumaßnahmen.
Gegenstand des Bauabschnitts 1 sind:
In der Bauphase 1 die Neuerrichtung der OP-Abteilung mit Zentralsterilisation und Intensivstation sowie als Vorabmaßnahmen Umbau der Verwaltungsräume im EG für den Arztdienst, Umbau von Lagerflächen für die Verwaltung, Umbau der Werkstätten im EG für das Labor.
In der Bauphase 2 Intermediate Care, Stroke Unit, Chest Pain Unit und Aufnahmestation.
Der Bauabschnitt 2 umfasst die Notaufnahme, Trennung der elektiven Aufnahme, die Endoskopie, Entbindungsabteilung und Arztdienst.
Der Bauabschnitt 3 beinhaltet die Modernisierung und Umbau der Stationsbereiche.
Die Ausführung von Anbauten und Umbaumaßnahmen wird in zeitlich aufeinanderfolgenden Abschnitten erfolgen.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
26,500,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: FAAG TECHNIK GmbH
Poštanska adresa: Gutleutstrasse 40
Mjesto: Frankfurt am Main
Poštanski broj: 60329
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.