Publications Office of the EU
Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21 - PR1184129-3900-B

  • Objavljeno
    13/03/2026
  • Rok
    17/04/2026
  • Dodijeljeno
    24/06/2026
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45321000 Radovi na toplinskoj izolaciji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
85,508.09 EUR
Referentni broj ponude
PR1184129-3900-B
Opis

Dämmung und Brandschutz - 70-00211-3900-21

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://vergabe.fraunhofer.de
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
85,508.09 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Prisma Bauisolierung GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Schönefeld
Poštanski broj: 12529
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.