Publications Office of the EU
Italija-Vergato: Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering) u škole - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Vergato: Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering) u škole

  • Objavljeno
    21/06/2021
  • Rok
    16/07/2021
  • Otvaranje ponuda
    20/07/2021
  • Dodijeljeno
    31/08/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
UNIONE DEI COMUNI DELL'APPENNINO BOLOGNESE
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITH55 Bologna
Lokacija kupca
NUTS code: ITH55 Bologna
Poslovni sektor (glavni CPV)
55524000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering) u škole
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
628,801.66 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
623,979.58 EUR
Referentni broj ponude
21/348
Opis

Gara 21/348 - Procedura aperta per l’affidamento servizio di refezione scolastica rivolto agli alunni della scuola dell'infanzia, primaria e secondaria di primo grado residenti nel Comune di San Benedetto Val di Sambro (BO) per il periodo dal 1 settembre 2021 al 31 agosto 2024 (rinnovabile per il periodo dal 1 settembre 2024 al 31 agosto 2027)

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Unione dei comuni dell'appennino bolognese
Nacionalni registracijski broj: UNIONE DEI COMUNI DELL'APPENNINO BOLOGNESE
Poštanska adresa: piazza della Pace 4
Mjesto: Vergato
Oznaka NUTS-a: ITH55
Poštanski broj: 40038
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Marco Borghetti
Glavna adresa: http://www.unioneappennino.bo.it/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/07/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
628,801.66 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
623,979.58 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SERENISSIMA RISTORAZIONE S.P.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: VICENZA (VI)
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.