Publications Office of the EU
Poljska-Otwock: Ortopedski implantati - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Otwock: Ortopedski implantati

  • Objavljeno
    02/06/2018
  • Rok
    12/07/2018
  • Otvaranje ponuda
    12/07/2018
  • Dodijeljeno
    30/07/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. A. Grucy CMKP
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Lokacija kupca
NUTS code: PL7 Makroregion centralny
Poslovni sektor (glavni CPV)
33183100 Ortopedski implantati
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
813,061.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
DZP.26.58/2018
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa implantów ortopedycznych
2. Zamówienie zostało podzielone na 7 pakietów i obejmuje:
Nr pakietu nazwa pakietu
1 Płyta anatomiczna do bliższej nasady kości promieniowej
2 Płyta anatomiczna do artodezy nadgarstka
3 Płyty czworoboczne do złamań w obrębie miednicy
4 Kable z płytami do złamań okołoprotezowych
5 Płyty do miednicy
6 Stabilizacja transpedikularna
7 Płyty do miednicy
Zamawiający informuje, że ilości podane w formularzu cenowym są ilościami szacunkowymi.
Zamawiający z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia i niemożność przewidzenia faktycznego zapotrzebowania zastrzega sobie prawo przesunięć w zakresie rzeczowym i ilościowym towaru z zastrzeżeniem, że wprowadzone zmiany nie mogą skutkować przekroczeniem wysokości zobowiązania finansowego określonego w ofercie oraz zawartej umowie.
Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby, które zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
Nacionalni registracijski broj: nr postępowania DZP.26.58/2018
Poštanska adresa: ul. Konarskiego 13
Mjesto: Otwock
Oznaka NUTS-a: PL7
Poštanski broj: 05-400
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Olimpia Jobda
Glavna adresa: www.spskgruca.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/07/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.