Publications Office of the EU
Njemačka-Gütersloh: Usluge uklanjanja mulja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Gütersloh: Usluge uklanjanja mulja

  • Objavljeno
    22/07/2016
  • Rok
    06/09/2016
  • Otvaranje ponuda
    06/09/2016
  • Dodijeljeno
    30/09/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Gütersloh
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513600 Usluge uklanjanja mulja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

7 250 Mg Schlamm der Kläranlage Gütersloh-Putzhagen.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/09/2016 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
1,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ingenieurgesellschaft für Abfall und Abwasser mbH & Co. KG
Poštanska adresa: Alte Siedlung 15
Mjesto: Kalletal
Poštanski broj: 32689
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.