Publications Office of the EU
Francuska-La Roche-sur-Yon: Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-La Roche-sur-Yon: Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada

  • Dodijeljeno
    11/03/2014
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG05 Vendée
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,810,579.17 EUR
Referentni broj ponude
2014_M020
Opis

Mise à disposition de contenants, évacuation, transport et valorisation des plastiques souples et des plastiques rigides issus des déchèteries de Vendée.
Au sens de la réglementation française, le présent avis implique la mise en place d'un marché à bons de commande sans minimum ni maximum en valeur ou en quantité.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,810,579.17 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Brangeon Environnement
Poštanska adresa: Le Pélican, 7 route de Montjean
Mjesto: La Pommeraye
Poštanski broj: 49620
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.