Publications Office of the EU
Češka Republika-Prag: Veliko računalo (mainframe) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Češka Republika-Prag: Veliko računalo (mainframe)

  • Objavljeno
    10/02/2017
  • Rok
    21/03/2017
  • Otvaranje ponuda
    21/03/2017
  • Dodijeljeno
    18/08/2017
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
CESNET, zájmové sdružení právnických osob
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
30211000 Veliko računalo (mainframe)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
11,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
11,000,000.00 CZK
Referentni broj ponude
1048/2016
Opis

Předmětem veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění uzlů clusteru a poskytnutí rozšířené záruky včetně technické podpory v lokalitách ÚVT MU, Botanická 68a, Brno, ZČU, Univerzitní 8, Plzeň a JČU, Branišovská 1760, České Budějovice.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Cesnet, zájmové sdružení právnických osob
Nacionalni registracijski broj: 63839172
Poštanska adresa: Zikova 1903/4
Mjesto: Praha 6
Oznaka NUTS-a: CZ010
Poštanski broj: 160 00
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: JUDr. Jana Zmatlíková
Glavna adresa: http://www.cesnet.cz
Elektroničkim putem:
https://zakazky.cesnet.cz/vz00000206
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/03/2017 11:00
CPV oznaka

30211000 - Veliko računalo (mainframe)

51600000 - Usluge instaliranja računala i uredske opreme

50000000 - Usluge popravaka i održavanja

51610000 - Usluge instaliranja računala i opreme za obradu podataka

50312000 - Održavanje i popravak računalne opreme

51000000 - Usluge instaliranja (osim programske podrške)

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
11,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
11,000,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: M Computers s.r.o.
Poštanska adresa: B. Smetany 206
Mjesto: Dačice
Poštanski broj: 380 01
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.