Publications Office of the EU
Češka Republika-Prag: Farmaceutski proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-Prag: Farmaceutski proizvodi

  • Objavljeno
    29/12/2018
  • Rok
    01/02/2019
  • Poništeno
    12/02/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ústav hematologie a krevní transfuze
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokacija kupca
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Poslovni sektor (glavni CPV)
33600000 Farmaceutski proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
18,100,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
VZ18274
Opis

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky léčivých přípravků, a to ve skladbě, předpokládaném množství a podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ústav hematologie a krevní transfuze
Nacionalni registracijski broj: 00023736
Poštanska adresa: U Nemocnice 2094/1
Mjesto: Praha 2
Oznaka NUTS-a: CZ010
Poštanski broj: 128 00
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Ing. Václav Náprstek
Glavna adresa: http://www.uhkt.cz
Elektroničkim putem:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=UHKT
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/02/2019 09:10
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
18,100,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.