Publications Office of the EU
E-Коруня: Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

E-Коруня: Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения

  • Objavljeno
    17/11/2011
  • Rok
    26/12/2011
  • Dodijeljeno
    09/03/2012
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Diputación Provincial de A Coruña
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES111 A Coruña
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45259000 Popravak i održavanje postrojenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
108,895.76 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
347,813.04 EUR
Referentni broj ponude
7815/2011
Opis

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
108,895.76 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
347,813.04 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Poštanska adresa: Camiño da Cima, 24 Baixo
Mjesto: Ourense
Poštanski broj: 32004
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.