-
Objavljeno27/12/2022
-
Rok23/01/2023
-
Otvaranje ponuda23/01/2023
-
Dodijeljeno06/04/2023
-
Danas02/09/2026
Uslužni programi
Francuska-Lyon: Usluge inženjeringa na području geotehnike
la consultation concerne en la réalisation des missions G2 (G2avp et G2pro) - y compris réalisation des reconnaissances géotechniques, ainsi que la réalisation des missions G4 et G5 des opérations d'amélioration de l'itinéraire Lyon Saint-Étienne sur les axes A47, Rn88 et A72
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2137652&orgAcronyme=d4t
Okvirni sporazum s single subjekti
Poštanska adresa: 106 avenue Franklin Roosevelt
Mjesto: Vaux-en-Velin
Poštanski broj: 69120
Zemlja: FRA
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.