Publications Office of the EU
Norveška-Bergen: Računovodstvene i revizorske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Bergen: Računovodstvene i revizorske usluge

  • Objavljeno
    14/02/2020
  • Rok
    16/03/2020
  • Otvaranje ponuda
    16/03/2020
  • Dodijeljeno
    20/05/2020
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Ferde AS
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO0A2 Vestland
Lokacija kupca
NUTS code: NO Norge
Poslovni sektor (glavni CPV)
79210000 Računovodstvene i revizorske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,000,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,000,000.00 NOK
Referentni broj ponude
Revisjonstjenester
Opis

The tenderers must submit tenders for statutory audits for Ferde AS and Demand Norge AS, 100 % owned subsidiary that provides debt-collecting services for the controlling company.
Ferde is in the process of separating the issuer business into its own company and if the issuer business is sold, there will be a possible change of accountant for the separated part of the business.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://permalink.mercell.com/123148545.aspx
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/03/2020 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
10,000,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
8,000,000.00 NOK
Dodjela ugovora
Službeno ime: KPMG AS (Hovedenhet)
Poštanska adresa: Sørkedalsveien 6
Mjesto: Oslo
Poštanski broj: 0369
Zemlja: NOR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.