Publications Office of the EU
Austrija-Amstetten: Građevinski radovi na zgradama u vezi s odmorom i razonodom, sportom, kulturom, smještajem i restoranima - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Amstetten: Građevinski radovi na zgradama u vezi s odmorom i razonodom, sportom, kulturom, smještajem i restoranima

  • Objavljeno
    17/06/2022
  • Rok
    15/07/2022
  • Otvaranje ponuda
    15/07/2022
  • Dodijeljeno
    27/09/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Stadtgemeinde Amstetten
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Lokacija kupca
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Poslovni sektor (glavni CPV)
45212000 Građevinski radovi na zgradama u vezi s odmorom i razonodom, sportom, kulturom, smještajem i restoranima
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
987,371.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Alu-Glas-Elemente für die Generalsanierung des Naturbades Amstetten

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://gvor.vergabeportal.at/Detail/128561
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/07/2022 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
987,371.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Baumann/Glas/1886 GmbH
Poštanska adresa: Gewerbepark 10
Mjesto: Baumgartenberg
Poštanski broj: 4342
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.