Publications Office of the EU
Izolacijski šiljci za sprječavanje slijetanja ptica na elektroenergetsku infrastrukturu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Izolacijski šiljci za sprječavanje slijetanja ptica na elektroenergetsku infrastrukturu

  • Objavljeno
    12/08/2025
  • Rok
    05/09/2025
  • Poništeno
    27/11/2025
  • Danas
    02/09/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Poslovni sektor (glavni CPV)
31650000 Pribor za izoliranje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
104,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
43-M-345/25
Opis

Izolacijski šiljci za sprječavanje slijetanja ptica na elektroenergetsku infrastrukturu

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/09/2025 10:00
Metoda dodjele
Cijena ponude
Procijenjena vrijednost
104,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.