Publications Office of the EU
Francuska-Albert: Arhitektonske i srodne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Albert: Arhitektonske i srodne usluge

  • Objavljeno
    10/05/2023
  • Rok
    15/06/2023
  • Dodijeljeno
    07/11/2023
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
com de communes du pays du coquelicot
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE23 Somme
Poslovni sektor (glavni CPV)
71200000 Arhitektonske i srodne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
20,000.00 EUR
Referentni broj ponude
S-2023-10
Opis

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marchespublics596280.fr
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Other
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
20,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Poštanska adresa: 60 rue Sainte Catherine
Mjesto: Lille
Poštanski broj: 59800
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.