Publications Office of the EU
Zanati kampusa – skele - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Zanati kampusa – skele

  • Objavljeno
    21/02/2024
  • Rok
    18/03/2024
  • Otvaranje ponuda
    18/03/2024
  • Dodijeljeno
    03/05/2024
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Handwerkskammer Halle (Saale)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45262100 Radovi na postavljanju i rastavljanju skele
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
324,422.38 EUR
Referentni broj ponude
300.23
Opis

Radovi na skelama

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.evergabe.de
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/03/2024 13:00
Metoda dodjele
Preis
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
324,422.38 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: XERVON GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Böhlen
Poštanski broj: 04564
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.