Publications Office of the EU
Poljska-Kłodawa: Šumarske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Kłodawa: Šumarske usluge

  • Objavljeno
    21/12/2016
  • Rok
    26/01/2017
  • Otvaranje ponuda
    26/01/2017
  • Dodijeljeno
    17/02/2017
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kłodawa reprezentowane przez Tomasza Kalembkiewicza Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL431 Gorzowski
Lokacija kupca
NUTS code: PL431 Gorzowski
Poslovni sektor (glavni CPV)
77200000 Šumarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
28,235,841.16 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
17,709,392.87 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
S.270.1.4.2016
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2015r., poz. 2100 z pózn. zm. – dalej: „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów leśnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kłodawa w latach 2017 i 2018.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kłodawa reprezentowane przez Tomasza Kalembkiewicza Nadleśniczego Nadleśnictwa Kłodawa
Poštanska adresa: ul. Gorzowska 31
Mjesto: Kłodawa
Oznaka NUTS-a: PL431
Poštanski broj: 66-415
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Tadeusz Szyszko
Glavna adresa: www.szczecin.lasy.gov.pl/klodawa
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/01/2017 09:15
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

77200000 - Šumarske usluge

77211000 - Usluge povezane s izvoženjem oblovina

77210000 - Usluge izvoženja oblovina

77231000 - Usluge upravljanja šumama

77230000 - Usluge vezane za šumarstvo

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.