Publications Office of the EU
Švedska-Kiruna: Obnavljanje trošnih zgrada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Kiruna: Obnavljanje trošnih zgrada

  • Objavljeno
    21/02/2018
  • Rok
    12/04/2018
  • Otvaranje ponuda
    13/04/2018
  • Dodijeljeno
    23/04/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Kirunabostäder Aktiebolag
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Lokacija kupca
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Poslovni sektor (glavni CPV)
45262690 Obnavljanje trošnih zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
38,282,600.00 SEK
Referentni broj ponude
2018/5
Opis

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/04/2018 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
38,282,600.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Personalbolaget i Kiruna AB
Poštanska adresa: Arent Grapegatan 31 D
Mjesto: Kiruna
Poštanski broj: 981 32
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.