Publications Office of the EU
Verzekering wagenpark GGD BZO 2025 ev - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verzekering wagenpark GGD BZO 2025 ev

  • Objavljeno
    21/10/2024
  • Rok
    22/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    23/11/2024
  • Dodijeljeno
    01/01/2025
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
GGD Brabant-Zuidoost
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Poslovni sektor (glavni CPV)
66514110 Usluge osiguranja motornih vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,225,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
BIZOB-2022-NT -YOO-00450
Opis

De overeenkomst bestaat uit de volgende verzekeringsonderdelen: 1. Wettelijke aansprakelijkheid: Wettelijk minimum van toepassing, materiële schade € 1.000.000,00 en letselschade € 5.000.000,00 2. Casco: eigen risico € 2.000,00 per gebeurtenis 3. Ruitschade: bij ruit reparatie geen eigen risico, bij ruit vervanging € 75,00 eigen risico 4. Ongevallen inzittenden: overlijden € 15.000,00 en blijvende invaliditeit € 30.000,00 5. Schade Inzittenden 6. Rechtsbijstand 7. WA Uitgebreid (aanrijdingschade) De af te sluiten verzekering heeft betrekking op het wagenpark van de GGD BZO voor de afdeling ambulancezorg en facilitair.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://s2c.mercell.com/today/115502
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://s2c.mercell.com/today/115502
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/11/2024 00:00
Metoda dodjele
Inschrijfbiljet
Procijenjena vrijednost
1,225,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Achmea Schadeverzekeringen N.V.
Poštanska adresa:
Mjesto: Apeldoorn
Poštanski broj: 7333NP
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.