Publications Office of the EU
Njemačka-Baden-Baden: Računarska oprema i potrepštine - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Baden-Baden: Računarska oprema i potrepštine

  • Objavljeno
    12/05/2021
  • Rok
    07/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    08/06/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Südwestrundfunk
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
30200000 Računarska oprema i potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,200,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
EU-I/T 1/2021
Opis

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Südwestrundfunk
Poštanska adresa: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Mjesto: Baden-Baden
Oznaka NUTS-a: DE121
Poštanski broj: 76530
Zemlja: DEU
Glavna adresa: www.swr.de
Elektroničkim putem:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/06/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,200,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.