Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pariz: Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu

  • Objavljeno
    10/04/2020
  • Rok
    15/05/2020
  • Dodijeljeno
    30/09/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Fédération AGIRC-ARRCO
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRI12 Gironde
Lokacija kupca
NUTS code: FR101 Paris
Poslovni sektor (glavni CPV)
71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
195,520.00 EUR
Referentni broj ponude
2020-AO-Services-GRD
Opis

Le présent marché a pour objet la prestation d'aménagement d'espaces dite «space planning» et de maîtrise d'œuvre chantier du projet de rénovation du bâtiment administratif du site de Gradignan (33), propriété du maître d'ouvrage.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_H86RCaRoew
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
195,520.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Kardham
Poštanska adresa: Agence de Bordeaux, 70 rue du Jardin Public
Mjesto: Bordeaux
Poštanski broj: 33000
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.