Publications Office of the EU
Njemačka-Leopoldshöhe: Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Leopoldshöhe: Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje

  • Objavljeno
    25/06/2021
  • Rok
    23/07/2021
  • Otvaranje ponuda
    23/07/2021
  • Dodijeljeno
    07/09/2021
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA45 Lippe
Lokacija kupca
NUTS code: DEA45 Lippe
Poslovni sektor (glavni CPV)
45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,603,216.36 EUR
Referentni broj ponude
IKZ-113/2021
Opis

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/07/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,603,216.36 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Hartmann Bau GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Borgentreich
Poštanski broj: 34434
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.