Publications Office of the EU
Italija-Rim: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    27/12/2022
  • Rok
    15/02/2023
  • Otvaranje ponuda
    21/02/2023
  • Dodijeljeno
    28/09/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITI45 Frosinone
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
744,086.65 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
627,248.58 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.acquistinretepa.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/02/2023 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
744,086.65 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
627,248.58 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Sidoti Engineering SRL
Poštanska adresa:
Mjesto: Albano Laziale
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.