Publications Office of the EU
RO-Galati: Кислород - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Galati: Кислород

  • Objavljeno
    11/07/2012
  • Rok
    21/08/2012
  • Otvaranje ponuda
    22/08/2012
  • Dodijeljeno
    05/11/2012
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta "Sfantul Apostol Andrei"
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO224 Galaţi
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
24111900 Kisik
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,286,360.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,813,320.00 RON
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Acord cdru de furnizare oxigen medical.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/08/2012 18:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,286,360.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
1,813,320.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Linde Gaz Romania SRL
Poštanska adresa: str. Avram Imbroane, nr. 9
Mjesto: Timisoara
Poštanski broj: 300136
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.