Publications Office of the EU
Švedska-Falun: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Švedska-Falun: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    30/06/2018
  • Rok
    29/08/2018
  • Otvaranje ponuda
    30/08/2018
  • Dodijeljeno
    05/11/2018
  • Danas
    07/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Colligio AB
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE11 Stockholm
Lokacija kupca
NUTS code: SE11 Stockholm
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,370.00 SEK
Referentni broj ponude
TK 18.072
Opis

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/08/2018 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
4,370.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ramböll Sverige AB
Poštanska adresa:
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj:
Zemlja: SWE

Službeno ime: SWECO Society AB
Poštanska adresa:
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj:
Zemlja: SWE

Službeno ime: Trivector Traffic AB
Poštanska adresa:
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj:
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.