Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Farmaceutski proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Farmaceutski proizvodi

  • Objavljeno
    27/09/2018
  • Rok
    06/11/2018
  • Otvaranje ponuda
    06/11/2018
  • Dodijeljeno
    31/12/2018
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
33600000 Farmaceutski proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
527,122.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
526,300.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
DZP.262.130.2018
Opis

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Poštanska adresa: ul. Banacha 1A
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 02-097
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Glavna adresa: http://spcsk.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/11/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.