Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Objavljeno
    22/02/2024
  • Rok
    25/03/2024
  • Otvaranje ponuda
    25/03/2024
  • Dodijeljeno
    18/04/2024
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL636 Słupski
Poslovni sektor (glavni CPV)
24110000 Industrijski plinovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,836,267.70 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,564,453.00 PLN
Referentni broj ponude
13/PN.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/03/2024 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Cena
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
2,836,267.70 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
2,564,453.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Messer Polska sp. z o. o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Chorzów
Poštanski broj: 41-503
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.