Publications Office of the EU
Nizozemska-Leiden: Sanitetska vozila - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Leiden: Sanitetska vozila

  • Objavljeno
    06/09/2022
  • Rok
    07/10/2022
  • Dodijeljeno
    23/01/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Mjesto izvršenja
NUTS code: NL Nederland
Lokacija kupca
NUTS code: NL Nederland
Poslovni sektor (glavni CPV)
34114121 Sanitetska vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
826,250.00 EUR
Referentni broj ponude
Z/22/005764
Opis

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Nacionalni registracijski broj: 11998501
Poštanska adresa: Parmentierweg 49
Mjesto: Leiden
Oznaka NUTS-a: NL
Poštanski broj: 2316 ZV
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Laurens Rorive
Glavna adresa: http://www.rdoghm.nl
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
826,250.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Visser B.V.
Poštanska adresa: Brailleweg 7
Mjesto: LEEUWARDEN
Poštanski broj: 8912BL
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.