Publications Office of the EU
Izvođenje radova: „Energetska obnova višeobiteljskih stambenih zgrada u gradu Becleanu, Aleea Castanului, br. 6, Aleea Florilor, br. 2, bl. E1, lokalitet Beclean, okrug Bistrita Năsăud" LOT IV - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Izvođenje radova: „Energetska obnova višeobiteljskih stambenih zgrada u gradu Becleanu, Aleea Castanului, br. 6, Aleea Florilor, br. 2, bl. E1, lokalitet Beclean, okrug Bistrita Năsăud" LOT IV

  • Objavljeno
    12/06/2026
  • Rok
    21/07/2026
  • Otvaranje ponuda
    21/07/2026
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
ORASUL BECLEAN
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: RO112 Bistriţa-Năsăud
Poslovni sektor (glavni CPV)
45210000 Radovi na podizanju zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,474,754.63 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
4548821/2026/1
Opis

Predložena intervencija radi povećanja energetske učinkovitosti zgrade s mjesta. Beclean, Chestnut uličica br. 6, Flowers uličica br. 2, bl. E1 je detaljno opisan u priloženoj tehničkoj dokumentaciji. Glavni intervencijski radovi: - radovi na toplinskoj rehabilitaciji elemenata gume, - radovi na rehabilitaciji/modernizaciji sustava grijanja, kao i na zamjeni postojeće opreme i priključenju na sustav centralnog grijanja, - radovi na rehabilitaciji/modernizaciji prirodnih ili mehaničkih ventilacijskih sustava, uključujući i zamjenu postojeće opreme, - radovi na ugradnji alternativnih sustava za proizvodnju električne i/ili toplinske energije iz obnovljivih izvora, za vlastitu potrošnju, uključujući nabavu posebne opreme, - zamjena fluorescentnih/sa žarulja u zajedničkim prostorima rasvjetnim tijelima s visokom energetskom učinkovitošću, - povezani radovi.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.e-licitatie.ro
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.e-licitatie.ro
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
21/07/2026 14:00
Metoda dodjele
Pretul ofertei
Procijenjena vrijednost
5,474,754.63 RON
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.