Publications Office of the EU
Njemačka-Wetzlar: Programski paket za industriju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Wetzlar: Programski paket za industriju

  • Objavljeno
    04/04/2022
  • Rok
    02/05/2022
  • Poništeno
    06/05/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
48100000 Programski paket za industriju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
025.22E1010010100.84
Opis

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.had.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.