Publications Office of the EU
Španjolska-Leganés: Usluge predškolskog obrazovanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Španjolska-Leganés: Usluge predškolskog obrazovanja

  • Objavljeno
    13/11/2023
  • Rok
    19/12/2023
  • Dodijeljeno
    18/09/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
80110000 Usluge predškolskog obrazovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,382,271.30 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,160,295.10 EUR
Referentni broj ponude
0153/2022
Opis

Obrazovna služba predškolskog odgoja i obrazovanja Prvi koraci

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nacionalni registracijski broj: P2807400C
Poštanska adresa: Plaza Mayor
Mjesto: Leganés
Oznaka NUTS-a: ES300
Poštanski broj: 28911
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

80110000 - Usluge predškolskog obrazovanja

85000000 - Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi

85300000 - Usluge socijalne skrbi i srodne usluge

85310000 - Usluge socijalne skrbi

Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
2,382,271.30 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,160,295.10 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: BABYTECA SL
Poštanska adresa:
Mjesto: LEGANES
Poštanski broj: 28919
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.