Publications Office of the EU
Francuska-Strasbourg: Upravljanje tehničkim izvješćima o azbestu i sastavljanje izvješća o azbestu prije izvršavanja radova i drugih povezanih usluga za lokaciju Europskog parlamenta u Strasbourgu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Strasbourg: Upravljanje tehničkim izvješćima o azbestu i sastavljanje izvješća o azbestu prije izvršavanja radova i drugih povezanih usluga za lokaciju Europskog parlamenta u Strasbourgu

  • Objavljeno
    14/05/2019
  • Rok
    21/06/2019
  • Otvaranje ponuda
    28/06/2019
  • Dodijeljeno
    25/11/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Europski parlament
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
71600000 Usluge tehničkog ispitivanja, analize i savjetovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
700,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
700,000.00 EUR
Referentni broj ponude
06A70-2019-M014
Opis

Europski parlament odlučio je pokrenuti ovaj natječaj kako bi, okvirnim ugovorom, naručio usluge upravljanja tehničkim izvješćima o azbestu i sastavljanje istraživanja o azbestu prije izvršavanja radova i drugih povezanih usluga, za lokaciju u Strasbourgu.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Europa-Parlamentet
Poštanska adresa: 1 avenue du Président Robert Schuman
Mjesto: Strasbourg
Oznaka NUTS-a: FR
Poštanski broj: 67070
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Direction générale des infrastructures et de la logistique, direction des infrastructures
Glavna adresa: www.europarl.europa.eu
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/06/2019 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
700,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
700,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Habitat santé environnement
Poštanska adresa: 91C route des Romains
Mjesto: Strasbourg
Poštanski broj: 67200
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.