Publications Office of the EU
Njemačka-Dresden: Usluge popravaka i održavanja električnih instalacija u zgradama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Dresden: Usluge popravaka i održavanja električnih instalacija u zgradama

  • Objavljeno
    03/09/2021
  • Rok
    04/10/2021
  • Dodijeljeno
    22/11/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
50711000 Usluge popravaka i održavanja električnih instalacija u zgradama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
294,369.76 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
376,440.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
WV/Batterieanlagen/EU/2021
Opis

Wartungsarbeiten an Batterieanlagen (USV-, BSV- und OP-Sicherheitslichtanlagen), Los 1 und Los 2

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Poštanska adresa: Fetscherstraße 74
Mjesto: Dresden
Oznaka NUTS-a: DED21
Poštanski broj: 01307
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Herr Stiel
Glavna adresa: www.uniklinikum-dresden.de
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.