Publications Office of the EU
Španjolska-Barcelona: Usluge socijalne skrbi sa smještajem - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Barcelona: Usluge socijalne skrbi sa smještajem

  • Objavljeno
    15/07/2019
  • Predviđena objava
    06/09/2019
  • Objavljeno
    18/11/2020
  • Rok
    30/11/2020
  • Otvaranje ponuda
    07/12/2020
  • Dodijeljeno
    04/02/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Institut Municipal de Serveis Socials
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokacija kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Poslovni sektor (glavni CPV)
85311000 Usluge socijalne skrbi sa smještajem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,219,344.76 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,528,241.66 EUR
Referentni broj ponude
20190336
Opis

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Institut Municipal de Serveis Socials
Poštanska adresa: C/ València, 344
Mjesto: Barcelona
Oznaka NUTS-a: ES511
Poštanski broj: 08009
Zemlja: ESP
Glavna adresa: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/12/2020 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
5,219,344.76 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,528,241.66 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Poštanska adresa:
Mjesto: Barcelona
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.