Publications Office of the EU
Njemačka-Ingolstadt: Usluge instaliranja laboratorijske opreme - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Ingolstadt: Usluge instaliranja laboratorijske opreme

  • Objavljeno
    24/03/2016
  • Rok
    03/06/2016
  • Dodijeljeno
    11/10/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Technische Hochschule Ingolstadt
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE211 Ingolstadt, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
51430000 Usluge instaliranja laboratorijske opreme
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
252,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2016-1318
Opis

Für Forschung und Lehre wird eine vielseitig einsetzbare, hoch automatisierte Laborbiogasanlage inkl. Regelung, Messdatenerfassung und Visualisierung beschafft. Auftragsumfang: Lieferung, Inbetriebnahme und Wartung einer Laborbiogasanlage.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
252,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Regineering GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto:
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.