Publications Office of the EU
Poljska-Wrocław: Usluge zubarskih ordinacija i srodne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Wrocław: Usluge zubarskih ordinacija i srodne usluge

  • Dodijeljeno
    10/07/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
85130000 Usluge zubarskih ordinacija i srodne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,332,858.58
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
621,140.86 PLN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne w zakresie – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
6,332,858.58
Konačna ugovorena vrijednost
621,140.86 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. we Wrocławiu
Poštanska adresa: ul. Krakowska 26
Mjesto: Wrocław
Poštanski broj: 50-425
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.