-
Objavljeno08/08/2025
-
Rok16/10/2025
-
Otvaranje ponuda16/10/2025
-
Dodijeljeno06/03/2026
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
RENTAL SCENES, STRUKTURES, SOUND, VIDEO I SVJETSKI MATERIJALI, TEHNIČKI I OPĆI RULES ZA DOGAĐAJ VIJEĆA VEĆEG GLAVNOG DEPARTMANA
Ovaj okvirni sporazum je okvirni sporazum "hybrid". Oblik okvirnog sporazuma specifičan je za svaku grupu. Grupa 1 je jednodijelni okvirni sporazum s narudžbenicama, sklopljen na najviše 70 000 EUR bez PDV-a, grupa 2 je višedijelni okvirni sporazum (2) s naknadnim ugovorima, sklopljen na najviše 500 000 EUR bez PDV-a. Svaka grupa dodjeljuje se zasebno. Usluge se plaćaju jediničnim cijenama za grupu 1 i paušalnim cijenama za grupu 2.
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691071
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691071
32321300 - Audiovizualni materijali
51310000 - Usluge instaliranja radijske, televizijske, zvučne opreme i videoopreme
71000000 - Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.