Publications Office of the EU
Sklapanje Okvirnog sporazuma o opskrbi valovitim čelikom, zavarenom mrežom i valjanim čelikom u Autonomnoj zajednici Murciji u okviru plana za oporavak, transformaciju i otpornost koji financira Europska unija – NextGenerationEU i drugih narudžbi. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Sklapanje Okvirnog sporazuma o opskrbi valovitim čelikom, zavarenom mrežom i valjanim čelikom u Autonomnoj zajednici Murciji u okviru plana za oporavak, transformaciju i otpornost koji financira Europska unija – NextGenerationEU i drugih narudžbi.

  • Objavljeno
    27/10/2025
  • Rok
    11/11/2025
  • Otvaranje ponuda
    14/11/2025
  • Dodijeljeno
    23/01/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
14622000 Čelik
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
TSA0081784
Opis

Sklapanje Okvirnog sporazuma o opskrbi valovitim čelikom, zavarenom mrežom i valjanim čelikom u Autonomnoj zajednici Murciji u okviru plana za oporavak, transformaciju i otpornost koji financira Europska unija – NextGenerationEU i drugih narudžbi.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/11/2025 14:30
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Precio.
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
2,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Poštanski broj: 41300
Zemlja:
Službeno ime: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Poštanska adresa:
Mjesto: Olula Del Río
Poštanski broj: 04860
Zemlja:
Službeno ime: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Poštanska adresa:
Mjesto: Zamora
Poštanski broj: 49023
Zemlja:
Službeno ime: Ilitragua sl
Poštanska adresa:
Mjesto: Elche
Poštanski broj: 03292
Zemlja:
Službeno ime: PERFILES Y PLACAS S.L.
Poštanska adresa:
Mjesto: SEVILLA
Poštanski broj: 41092
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.