Publications Office of the EU
Bugarska-Kovačevo: Dijelovi parnih generatora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Kovačevo: Dijelovi parnih generatora

  • Objavljeno
    05/05/2017
  • Rok
    06/06/2017
  • Dodijeljeno
    29/09/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
„ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG344 Стара Загора
Lokacija kupca
NUTS code: BG344 Стара Загора
Poslovni sektor (glavni CPV)
31161700 Dijelovi parnih generatora
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,627,000.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,673,600.00 BGN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
17040
Opis

Оставка на топлообменни кубове за изнесен въздухоподгревател (ИВП) за котлоагрегати тип ПК 38-4 и ЕП 670-140 (П-62) по следните обособени позиции:
— Първа обособена позиция — „Доставка на топлообменни кубове за изнесен въздухоподгревател (ИВП) за котлоагрегати тип ПК 38-4 “
— Втора обособена позиция — „Доставка на топлообменни кубове за изнесен въздухоподгревател (ИВП) за котлоагрегати тип ЕП 670-140 (П-62)“.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: „ТЕЦ Марица изток 2“ ЕАД
Nacionalni registracijski broj: 123531939
Poštanska adresa: Област Стара Загора, община Раднево
Mjesto: Ковачево
Oznaka NUTS-a: BG344
Poštanski broj: 6265
Zemlja: BGR
Osoba za kontakt: Христина Димитрова — Танева — Завеждащ Регистратура за обществени поръчки
Glavna adresa: http://www.tpp2.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.