Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Uređaji i instrumenti za operacijske sale - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Uređaji i instrumenti za operacijske sale

  • Objavljeno
    18/10/2017
  • Rok
    13/11/2017
  • Dodijeljeno
    06/12/2017
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
704,594.75 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
nr sprawy PN-170/17/MS
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej aparatury laparoskopowej tj.
Pakiet nr 1: wieża laparoskopowa wraz z optykami do wybarwiania węzłów wartowniczych w technice ICG.
Pakiet nr 2: endoskopowy tor wizyjny wraz z zestawem histeroskopowym.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje (w zakresie każdego z pakietów):
2.1. zakup
2.2. dostawę wraz z ubezpieczeniem transportu,
2.3. montaż, instalację i uruchomienie
2.4. szkolenie instruktażowe u Zamawiającego
3. Przedmiot dostawy musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych, w szczególności być oznakowany znakiem CE, a jeżeli ocena zgodności była przeprowadzana pod nadzorem jednostki notyfikowanej, to obok znaku CE musi być umieszczony numer identyfikacyjny właściwej jednostki notyfikowanej.
4. Min wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia – 24 m-ce od daty instalacji i uruchomienia. Zamawiający wymaga, by Wykonawca w okresie gwarancji wykonywał nieodpłatnie niezbędne przeglądy techniczne.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Poštanska adresa: ul. Wawelska 15 B
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 02-034
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Monika Szwarczewska
Glavna adresa: www.coi.waw.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.