Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Popravak vlaka za nesreće ÖBB 9481 4746 602 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

(Provia-ID 114114) Popravak vlaka za nesreće ÖBB 9481 4746 602

  • Dodijeljeno
    03/05/2024
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ÖBB-Technische Services-GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: anyw
Lokacija kupca
NUTS code: AT130 Wien
Poslovni sektor (glavni CPV)
50220000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za željeznice i drugu opremu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
495,345.00 EUR
Referentni broj ponude
ProVia-ID 114114
Opis

O Nalaz o Rastavljanje i sastavljanje odgovarajućih dijelova, Priprema za zamjenu profila u konstrukciji karoserije o Djelomična izmjena ekstrudiranog profila uključujući zamjenski uređaj za punjenje i usisavanje, uređaj za ispiranje o Zamjena gornjih dugih greda o Popravci boje o puštanje u pogon cijelog vlaka

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Preis
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
495,345.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Siemens Mobility Austria GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Wien
Poštanski broj: 1210
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.