Publications Office of the EU
Francuska-Lyon: Arhitektonske usluge za zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lyon: Arhitektonske usluge za zgrade

  • Objavljeno
    11/08/2023
  • Rok
    26/09/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
adoma
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
71221000 Arhitektonske usluge za zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
NAT2023_33
Opis

marché de maitrise d'oeuvre portant sur la réhabilitation de la résidence " Les Granges Rouges " située 466 Bd Albert Camus, 69400 villefranche sur saone

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_z3QeUFV1Xu
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.