Publications Office of the EU
Švedska-Gävle: Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Gävle: Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju

  • Objavljeno
    03/03/2018
  • Rok
    05/04/2018
  • Otvaranje ponuda
    06/04/2018
  • Dodijeljeno
    27/04/2018
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Sala kommun
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Lokacija kupca
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Poslovni sektor (glavni CPV)
45230000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,800,000.00 SEK
Referentni broj ponude
2018/158
Opis

Schaktfri ledningsrenovering - styrd borrning åt Sala kommun.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afxhudytfb&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/04/2018 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,800,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Nordic drilling system AB
Poštanska adresa: box 11083
Mjesto: Gävle
Poštanski broj: 800 11
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.