Publications Office of the EU
Acord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Acord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov

  • Objavljeno
    06/07/2026
  • Rok
    04/08/2026
  • Otvaranje ponuda
    04/08/2026
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. prin DRDP Brasov
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: RO122 Braşov
Poslovni sektor (glavni CPV)
79713000 Čuvarske službe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,040,998.00 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
16054368/2026/1074/S/1+2
Opis

Acord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu 20 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste un singur termen limita in care va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, dupa cum urmeaza: in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.e-licitatie.ro
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.e-licitatie.ro
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/08/2026 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Componenta tehnica
Procijenjena vrijednost
4,040,998.00 RON
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.