Publications Office of the EU
Poljska-Siedlce: Potrepštine za angioplastiku - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Siedlce: Potrepštine za angioplastiku

  • Objavljeno
    30/08/2016
  • Rok
    04/10/2016
  • Otvaranje ponuda
    04/10/2016
  • Dodijeljeno
    08/11/2016
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL Polska
Poslovni sektor (glavni CPV)
33111730 Potrepštine za angioplastiku
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,106,178.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,246,262.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
FZP/28-FZP/16
Opis

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštanska adresa: ul. Poniatowskiego 26
Mjesto: Siedlce
Oznaka NUTS-a: PL
Poštanski broj: 08-110
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Bogumiła Golbiak
Glavna adresa: http://www.szpital.siedlce.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/10/2016 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.