Publications Office of the EU
Austrija-Beč: Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Beč: Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama

  • Dodijeljeno
    06/12/2010
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
OEBB Infrastruktur AG
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT22 Steiermark
Lokacija kupca
NUTS code: AT130 Wien
Poslovni sektor (glavni CPV)
45221200 Građevinski radovi na tunelima, okanama i podzemni, željeznicama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
766,824,017.07 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Koralmbahn Graz – Klagenfurt: Baulos KAT2 – Tunnel und Freistrecke Km 32,350 – Km 63+200 (Gleis 1, Südröhre), Km 61+000 (Gleis 2, Nordröhre) Tunnelröhren in offener und geschlossener Bauweise einschließlich Querschläge, Lüftungsbauwerke und Nothaltestelle untertage, Anlagen für Baulogistik (Bauschacht, Logistikstollen, Montagekavernen).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
766,824,017.07 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ARGE Koralmtunnel – KAT02 STRABAG AG / Jäger BAU GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Wien
Poštanski broj:
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.