Publications Office of the EU
Portugal-Barcarena: Stručne usluge u vezi s računalom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Barcarena: Stručne usluge u vezi s računalom

  • Objavljeno
    08/02/2022
  • Rok
    17/02/2022
  • Otvaranje ponuda
    18/02/2022
  • Dodijeljeno
    08/03/2022
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Autoridade Nacional de Segurança Rodoviária
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PT Portugal
Poslovni sektor (glavni CPV)
72590000 Stručne usluge u vezi s računalom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
99,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
91,200.00 EUR
Referentni broj ponude
CPi 1/ANSR/2022
Opis

Aquisição de serviços de 9 recursos técnicos especializados para suporte a atividades locais do NIF/DADO da ANSR

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Autoridade Nacional de Segurança Rodoviária
Nacionalni registracijski broj: 600082563
Poštanska adresa: Av. de Casal de Cabanas, n.º1
Mjesto: Barcarena
Oznaka NUTS-a: PT
Poštanski broj: 2734-507
Zemlja: PRT
Glavna adresa: www.ansr.pt
Elektroničkim putem:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/02/2022 09:30
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
99,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
91,200.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: IDW-Consultoria em Serviços de Informação, Lda
Poštanska adresa: Rua Dr. António Loureiro Borges, Edf. 5, 0AA Arquiparque
Mjesto: Miraflores
Poštanski broj: 1495-131 Algés
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.