Publications Office of the EU
Italija-Trescore Cremasco: Usluge cestovnog prijevoza - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Trescore Cremasco: Usluge cestovnog prijevoza

  • Objavljeno
    13/08/2014
  • Rok
    13/10/2014
  • Dodijeljeno
    23/12/2014
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrale unica di Committenza Trescore Cremasco — Palazzo Pignano, presso Comune di Trescore Cremasco (CR)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
60100000 Usluge cestovnog prijevoza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
224,014.70 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servizio di trasporto scolastico con accompagnatore. L’appalto ha per oggetto il servizio di trasporto scolastico con accompagnatore rivolto agli alunni del Comune di Palazzo Pignano, frequentanti:
a) Le scuole primarie di Palazzo Pignano e Scannabue;
b) La scuola dell’infanzia di C.ne Gandini;
c) La scuola secondaria di primo grado di Pandino.
Anni scolastici 2014/2015 (dal 1.1.2015) — 2015/2016 — 2016/2017.
CIG 5885571ED2.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
224,014.70 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ditta Autoservizi Barbati Snc di Barbati Biondo Gianbattista
Poštanska adresa: Via Rinetta 4
Mjesto: Pandino
Poštanski broj:
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.