Publications Office of the EU
Poljska-Jaworzno: Građevinski radovi na elektranama i toplanama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Jaworzno: Građevinski radovi na elektranama i toplanama

  • Objavljeno
    17/03/2016
  • Rok
    25/04/2016
  • Dodijeljeno
    03/07/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Tauron Wytwarzanie Spółka Akcyjna
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL22A Katowicki
Poslovni sektor (glavni CPV)
45251000 Građevinski radovi na elektranama i toplanama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
41,000,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
29,870,000.00 PLN
Referentni broj ponude
2016/TW-E01/TW-E01/00323/L
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji estakad rurociągów, sieci cieplnej i parowej, sieci kablowej oraz magazynu wodoru w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w TAURON Wytwarzanie S.A.- budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
Układ ten powiązany jest z instalacjami znajdującymi się w zakresie nowego bloku i stanowi jego nieodłączną część. Budowa przedmiotowego zadania będzie realizowana przez Wykonawcę etapowo do czasu przejęcia przez Zamawiającego do eksploatacji nowego bloku energetycznego 910 MWe.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
41,000,000.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
29,870,000.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: OMIS Spółka Akcyjna
Poštanska adresa: ul. Kołobrzeska 8
Mjesto: Ostrołęka
Poštanski broj: 07-401
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.