-
Objavljeno07/10/2019
-
Rok01/11/2019
-
Otvaranje ponuda01/11/2019
-
Dodijeljeno02/12/2019
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Rumunjska-Sibiu: Razne medicinske naprave i proizvodi
Achizitie publica de diverse aparate si produse medicale – conform caietului de sarcini. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
Službeno ime: Ministerul Apărării – U.M. 02460
Nacionalni registracijski broj: 4406096
Poštanska adresa: Bulevardul Victoriei nr. 46
Mjesto: Sibiu
Oznaka NUTS-a: RO126
Poštanski broj: 550024
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Claudiu Mitea
Glavna adresa: www.spitalmilitarsb.ro
33190000 - Razne medicinske naprave i proizvodi
33122000 - Oftalmološka oprema
33192000 - Medicinski namještaj
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.